فراخوان همکاری در حوزه بازیگری، مجری‌گری و گزارشگری

«شبکه جهانی جوانان» رسانه‌ای مستقل می‌باشد که با هدف ارتقای نشاط، دانش و سرگرمی تاسیس گردیده است. همه فعالیتهای این رسانه قانونی و دارای مجوزات لازم از مراجع رسمی از جمله ساترا می باشد. فعالیت این شبکه هم اکنون بصورت آزمایشی بوده که از 21 مردادماه 1400 مصادف با روز جهانی جوانان با برنامه‌های متنوع فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. ما برای تکمیل همکاران خود در نظر داریم تا از میان علاقه‌مندان به حوزه‌های بازیگری، مجری‌گری و گزارشگری تعدادی را از بین ایرانیان داخل و خارج از کشور جذب نماییم. نکته قابل توجه اینکه بزودی دفاتر و نمایندگی‌های این شبکه  علاوه بر تهران در شهرهای تورنتو، پاریس، کپنهاگ، فرایبورگ و برخی دیگر از شهرهای جهان فعال خواهند شد.
 
نحوه ثبت نام
مرحله اول:  ابتدا اینجا کلیک نمایید، در سایت عضو شوید و با نام کاربری خود وارد سایت گردید. اگر چنانچه قبلا در سایت عضو شده اید، نیاز به ثبت نام مجدد نیست و صرفا اینجا کلیک کرده و با نام کاربری خود وارد سایت شوید.
مرحله دوم: پس از عضویت و ورود به سایت، اینجا کلیک  کنید و فرم مربوط به ثبت نام در حوزه بازیگری، مجری گری و گزارشگری را به دقت و کامل پر نمایید.